Jakość oraz komfort użytkowania wykrywaczy Garrett

Aby podczas wielogodzinnej wyprawy czuć się komfortowo, trzeba mieć detektor najlepszej jakości. Solidność i wytrzymałość zapewnią złącza Camlocks oraz pierścienie zaciskowe. Te pierwsze zagwarantują sztywność sztycy, a drugie większą stabilność żerdzi.

Kolejnym atutem nowoczesnego sprzętu są wyświetlacze LCD, na których pojawiają się czytelne informacje na temat identyfikacji przedmiotu i głębokości jego zalegania.

Wybór zakresów częstotliwości umożliwia znajdowanie zarówno drobnych, jak i wielkich przedmiotów. Chcesz znaleźć biżuterię, pierścionki, broszki, łańcuszki, a może stare monety? Wybierz wysoką częstotliwość i sprawdź skuteczność sprzętu.

Interesują Cię duże obiekty? Włącz niskie częstotliwości i ruszaj w teren. Użytkownicy mogą wybierać odpowiednie tryby pracy, czy regulować głośność i częstotliwość. Chcesz stworzyć swój własny tryb? Wybierz detektor, który posiada tę opcję i sprawdź swoje możliwości. Niski pobór prądu pozytywnie wpływa na wydajność pracy. Wybierz wykrywacz z najwyższej półki. Nowoczesny sprzęt daje gwarancję efektywnej i bardziej skutecznej penetracji terenu.

Firma Garrett jest renomowanym producentem. Przez wiele lat budowała wizerunek swojej marki i zdobywała zaufanie klientów. Charakteryzuje się dużym doświadczeniem, wiedzą, ale także otwartością na nowości techniczne. Możesz z nich skorzystać i cieszyć się wielofunkcyjnym i praktycznym sprzętem. XXI wiek to ogromny rozwój nauki, dlatego warto wykorzystać to, co zostało zrobione na rzecz ludzkości.

Detektor Garrett AT Gold

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone